» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 серпня 2020 року №236

Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 серпня 2020 року №236

Автор: admin2 от 1-09-2020, 16:06

Про затвердження субвенцій

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішень Нижньогаївської сільської ради № 440 від 20.08.2020р. “Про внесення змін до сільського бюджету Нижньогаївської сільської ради на 2020 рік” та Ясенице-Сільнянської сільської ради № 758 від 27.08.2020 р. “Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенції в загальній сумі 21602 грн. та спрямувати їх:

- Дрогобицькій райдержадміністрації в сумі 13602 грн. для виплати заробітної плати з нарахуваннями молодшій медсестрі ФАПу с.Бійничі по КПКВ 0212113 “Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)” КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)”;

- відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 8000 грн. для покращення матеріально-технічної бази Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІст. по КПКВ 0611020 “Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (в тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами))” КЕКВ 2210 “Предмети, матеріали, обладнання та інвентар”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Комунальному некомерційному підприємству “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради (В.Валюх), відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек), відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Куцик) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД