» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 вересня 2020 року №250

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 вересня 2020 року №250

Автор: admin2 от 16-09-2020, 09:46

Про виділення пального з

районного матеріального резерву

матеріально – технічних ресурсів

Відповідно до ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», беручи до уваги звернення Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області № 5/1282 від 14.09.2020 року та рішення районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання від 14 вересня 2020 року № 28):

1. Виділити 5 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області 420 (чотириста двадцять) літрів бензину А-92 у картках на пальне (штрих-картах) .

2. 5 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області (Р.Ільців), списання використаного палива проводити згідно шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД