» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 вересня 2020 року №266

Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 вересня 2020 року №266

Автор: admin2 от 29-09-2020, 15:16

Про погодження проекту

землеустрою щодо зміни меж села

Старий Кропивник Старокропивницької сільської ради

Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до статей 2, 6, 21, 41 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації ”, статті 46 Закону України “ Про землеустрій ”, статтей 17, 173, 186 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Старокропивницької сільської ради від 18 вересня 2020 року №198 та проект землеустрою щодо зміни меж села Старий Кропивник Старокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю “ Західземпроект плюс ”, на основі генерального плану с. Старий Кропивник Старокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, розробленого ДПМ “ Містопроект ” та затвердженого Рішенням Старокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області №460 від 28 липня 2020 року “ Про затвердження виправленого Генерального плану с. Старий Кропивник Дрогобицького району Львівської області ” та враховуючи рішення Старокропивницької сільської ради від 28 липня 2020 року №461 “ Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж с. Старий Кропивник Дрогобицького району Львівської області ”:

1. Погодити проект землеустрою щодо зміни меж села Старий Кропивник Старокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, який передбачає введення в межі населеного пункту села Старий Кропивник територію площею 3,4100 га, внаслідок чого загальна площа села Старий Кропивник згідно з розробленим проектом становитиме 1595,9800 га.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД