» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 жовтня 2020 року №287

Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 жовтня 2020 року №287

Автор: admin2 от 15-10-2020, 10:34

Про затвердження субвенції

Відповідно статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2020 року № 873/0/5-20 “Про розподіл субвенції на компенсацію пільгового проїзду”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету на компенсацію витрат автомобільним перевізникам в сумі 42 900 гривень та спрямувати її управлінню праці та соціального захисту населення по КПКВК 0813033 “Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян, КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)”.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (О.Петрицин) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Г. Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД