» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 жовтня 2020 року №303

Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 жовтня 2020 року №303

Автор: admin2 от 30-10-2020, 14:46

Про перерозподіл субвенції

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та рішення голови Львівської обласної ради від 22 вересня 2020 року №1068 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2020 рік”:

1.Внести зміни у бюджетні призначення спеціального фонду бюджету розвитку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації шляхом зменшення асигнувань на суму 299998 грн. по об’єкту: ”Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи в с.Ролів Дрогобицького району Львівської області” по КПКВК 0617368 “Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів” КЕКВ 3210 “Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) ” та відповідно збільшення їх на цю ж суму по об’єкту:”Капітальний ремонт системи каналізації і дренажу Доброгостівської СЗШ l-lll ст. ім..Боберського с.Доброгостів Дрогобицького району Львівської області” по КПКВК 0617368 “Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів” КЕКВ 3132 “Капітальний ремонт інших об’єктів ”.

2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Куцик) забезпечити цільове використання коштів.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (О.Петрицин) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД