» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 грудня 2020 року №339

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 грудня 2020 року №339

Автор: admin2 от 4-12-2020, 14:16

Про надання одноразової грошової

допомоги малозабезпеченим

громадянам району за результатами

особистого прийому громадян

першим заступником голови

райдержадміністрації

Відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району за результатами особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року № 24 та зареєстрованого в Дрогобицькому міськрайонному управлінні юстиції 15 лютого 2016 року за № 1/260, враховуючи рішення районної ради від 05 грудня 2019 року № 373 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік”:

1. Надати одноразову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам району за результатами особистого прийому головою райдержадміністрації згідно з списком (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) профінансувати вказані у п.1 видатки у сумі 32 000,00 грн., крім того 506,00 грн. поштових видатків.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

(Г.Чапля) виплатити заявникам кошти.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД