Про призначення субсидій
для відшкодування витрат на оплату
житлово-комунальних послуг,
придбання скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного
побутового палива
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 2 грудня 2020 року № 8, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):
-
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови Віталій Скоропад
Додаток
до розпорядження
районної державної
адміністрації
Список
громадян, яким призначено
субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
-
Гоцак Ярослав Васильович с.Доброгостів
-
Дудурич Ольга Петрівна с.Грушів
-
Білий Василь Олексійович с.Раневичі
-
Кришталь Ганна Олексіївна с.Гаї Нижні
-
Мікула Ігор Богданович с.Почаєвичі
-
Халавка Тарас Богданович с.Уличне
-
Рамик Микола Михайлович с.Рихтичі
-
Ільницький Віктор Йосипович с.Залужани
-
Іванців Дарія Миколаївна с.Унятичі
-
Братусь Богдана Василівна с.Унятичі
-
Партика Віктор Васильович с.Уличне
-
Сафіяник Марія Петрівна с.Гаї Верхні
-
Плита Петро Васильович с.Доброгостів
-
Зимин Наталія Богданівна с.Ріпчиці
-
Грищук Катерина Петрівна с.Михайлевичі
-
Проценко Роман Васильович с.Далява
-
Хайнус Ольга Михайлівна с.Рихтичі
-
Босак Софія Євстахівна с.Рихтичі
-
Скоропад Ярослава Михайлівна с.Гаї Верхні
-
Грещук Наталія Романівна с.Нове Село
-
Скабара Зоряна Миколаївна с.Опарі
-
Станчук Михайло Васильович с.Нове Село
-
Кулиняк Мар’яна Степанівна с.Опарі
-
Обух Галина Євстахівна с.Старе Село
-
Павлович Оксана Степанівна с.Ролів
-
Футалаш Марія Ігорівна с.Дережичі
-
Колечко Наталія Григорівна с.Медвежа
-
Малецький Йосафат Андрійович с.Долішній Лужок
-
Сабат Оксана Іванівна с.Биків
-
Гавдяк Степанія Петрівна с.Болехівці
-
Пітин Марія Степанівна с.Болехівці
-
Микитич Ганна Василівна с.Летня
-
Гурська Ірина Георгіївна с.Унятичі
-
Демкович Романа Дмитрівна с.Рихтичі
-
Баб’як Роман Васильович с.Добрівляни
Керівник апарату Степан Кулиняк