Про призначення субсидій
для відшкодування витрат на оплату
житлово-комунальних послуг,
придбання скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного
побутового палива
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 9 грудня 2020 року № 9, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):
-
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови Віталій Скоропад
.
Додаток
до розпорядження
районної державної
адміністрації
Список
громадян, яким призначено
субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
для домогосподарств:
-
Когут Оксана Ярославівна с. Болехівці
-
Малинівська Надія Осипівна с.Раневичі
-
Петриняк Ольга Михайлівна с.Опарі
-
Руссу Марія Романівна с.Почаєвичі
-
Блажкевич Василь Михайлович с.Старе Село
-
Сирватка Орест Михайлович с.Уличне
-
Стецик Мирослава Миколаївна с.Уличне
-
Стецик Мирон Михайлович с.Уличне
-
Муравський Руслан Генріхович с.Болехівці
-
Радецький Степан Степанович с.Нове Село
-
Мельник Юрій Петрович с.Станиля
-
Липин Орися Євстахівна с.Летня
-
Риштий Леся Іванівна смт.Меденичі
-
Козар Ірина Ігорівна смт.Меденичі
-
Раньовська Софія Миколаївна смт.Меденичі
-
Чукла Роман Федорович с.Модричі
-
Деленів Марія Кирилівна с.Попелі
-
Печіль Галина Василівна с.Станиля
-
Марунчак Василь Петрович с.Почаєвичі
-
Атаманюк Галина Романівна с.Рибник
-
Кліщ Назар Васильович с.Снятинка
-
Климків Тарас Іванович с.Залужани
-
Рожко Зоряна Василівна с.Раневичі
-
Михальчак Андрій Степанович с.Раневичі
-
Савчин Тетяна Ігорівна с.Доброгостів
-
Сухий Микола Михайлович с.Снятинка
-
Сухий Микола Михайлович с.Снятинка
-
Торговська Марія Петрівна с.Рихтичі
-
Скалич Роман Миколайович с.Попелі
-
Пиль Тетяна Ярославівна с.Болехівці
-
Стрийська Олеся Львівна с. Модричі
-
Шевкенич Іван Андрійович с.Старе Село
-
Шула Ігор Павлович с.Грушів
-
Владика Ярослав Степанівна с.Болехівці
-
Каптованець Віра Миронівна с.Раневичі
-
Живчин Мар»яна Семенівна с.Грушів
-
Шишка Оксана Володимирівна с.Снятинка
-
Лужецька Михайло Миколайович с.Медвежа
-
Бігуняк Ростислав Володимирович с.Рихтичі
-
Садова Ганна Романівна с.Літиня
-
Савшак Мирослав Іванович с.Городківка
-
Турко Наталія Анатоліївна с.Рихтичі
-
Мазурак Євген Володимирович смт.Меденичі
-
Фегецин Степан Михайлович с.Модричі
-
Балачук Евеліна Оксентіївна с.Лішня
-
Бундзів Ганна Осипівна с.Ролів
-
Сафіяник Любов Констянтинівна с.Верхні Гаї
-
Петрівська Мирослава Миколаївна с.Уличне
-
Кузін Оксана Петрівна с.Медвежа
-
Яворський Степан Миколайович с.Попелі
-
Леськів Марія Іванівна с.Попелі
-
Лучишин Ірина Василівна с.Попелі
-
Фещак Анна Василівна с.Грушів
-
Жеревчук Любов Петрівна с.Волоща
-
Стецикевич Тетяна Миколаївна с.Медвежа
-
Катрич Наталія Макарівна с.Верхній Дорожів
-
Василиків Юлія Павлівна с.Грушів
-
Котик Мирон Іванович с.Залужани
-
Зварич Ірина Андріївна смт.Меденичі
-
Липин Степан Юрійович смт.Меденичі
-
Біла Галина Василівна с.Нове Село
-
Веселовська Галина Ярославівна с.Попелі
-
Берегуляк Нестор Григорович с.Добрівляни
-
Фещак Ганна Василівна с.Грушів
-
Даньків Галина Григорівна с.Унятичі
-
Іванців Ярослава Володимирівна с.Залужани
-
Поясник Степан Іванович с.Болехівці
Керівник апарату Степан Кулиняк