» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 січня 2021 року №9

Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 січня 2021 року №9

Автор: admin2 от 3-02-2021, 16:03

Про внесення змін до розпорядження

голови Дрогобицької райдержадміністрації

від 6 липня 2020 року №188

Відповідно до статтей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» (із змінами), Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, інформації, що містять службову інформацію, в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 29 березня 2017 року №92, у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації:

1. Внести зміни до персонального складу Комісії з питань роботи із службовою інформацією у Дрогобицькій районній державній адміністрації Львівської області, затвердженого згідно п. 1 розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 06.07.2020 року №188 «Про створення Комісії з питань роботи із службовою інформацією у Дрогобицькій районній державній адміністрації Львівської області», затвердивши її персональний склад в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 29 липня 2020 року №213 «Про внесення змін до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 6 липня 2020 року №188»

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД