» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2014 року №80

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2014 року №80

Автор: admin2 от 20-05-2014, 10:40

Про затвердження субвенцій

Відповідно до рішень Вороблевицької сільської ради від 3 квітня 2014 року №258 “Про затвердження Програми “Облаштування Вороблевицької школи з метою поліпшення навчально-матеріальної бази та санітарно-технічних умов” та Урізької сільської ради від 2 квітня 2014 року №239 “Про скерування вільних залишків, що утворилися в сільському бюджеті та затвердження Програми “Створення групи короткотривалого перебування дітей в Урізькій СЗШ І-ІІІ ст.” :

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду та спеціальному фонду бюджету розвитку субвенції в загальній сумі 80000 грн. та спрямувати їх відділу освіти райдержадміністрації: по загальному фонду для облаштування Вороблевицької школи з метою поліпшення навчально-матеріальної бази та санітарно-технічних умов – 30000 грн. по КФК 070201 КЕКВ 2210 ”Предмети, матеріали, обладнання і інвентар”; по спеціальному фонду бюджету розвитку для створення групи короткотривалого перебування дітей в Урізькій СЗШ І-ІІІ ст. – 50000 грн. по КФК 070201 КЕКВ 3132 “Капітальний ремонт інших об’єктів”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.Рудницький