» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 березня 2021 року №37

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 березня 2021 року №37

Автор: admin2 от 17-03-2021, 16:10

Про призначення відповідальної особи

за зберігання реєстраційних справ

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 року №3267/5, з метою належного зберігання реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців :

1. Призначити Якимчука Ярослава Богдановича, державного реєстратора прав на нерухоме майно райдержадміністрації, відповідальною особою за зберігання реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

2. Державному реєстратору прав на нерухоме майно райдержадміністрації Якимчуку Ярославу Богдановичу забезпечити зберігання реєстраційних справ, ведення їх обліку та здійснення контролю за обсягом і рухом в одиницях обліку.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК