Про створення мобільної групи
по контролю і реагуванню щодо
дотримання карантинних заходів
на території Дрогобицького району
Відповідно Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на виконання протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 8 від 18 березня 2021 року:
1. Створити мобільну групу по контролю і реагуванню щодо дотримання карантинних обмежень на території Дрогобицького району (далі – мобільна група).
2. Затвердити склад мобільної групи згідно додатку, що додається.
3. Мобільній групі розпочати роботу щодо дотримання карантинних обмежень на території Дрогобицького району з 19 березня 2021 року по 29 березня 2021 року, про проведену роботу постійно інформувати голову райдержадміністрації.
4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Матолича.
Голова Степан КУЛИНЯК
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
19 березня 2020 року № 41
Склад
мобільної групи по контролю і реагуванню щодо дотримання карантинних обмежень на території Дрогобицького району
1. Представник Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області;
2. Представник управління Держпродспоживслужби у Дрогобицькому районі;
3. Представник Дрогобицької районної державної адміністрації.
Заступник керівника апарату,
завідувач сектору документообігу,
організаційної роботи та інформаційної
діяльності Наталія СЕНІВ













