Про оголошення Дня жалоби
у Дрогобицькому районі
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з похороном військовослужбовця Лесешака Дмитра Васильовича, 1984р.н. який загинув в зоні антитерористичної операції на Східних теренах України:
1. Оголосити у Дрогобицькому районі 16 вересня 2014 року Днем жалоби за загиблим військовослужбовцем.
2. На території району на знак скорботи за загиблим у День жалоби приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.
3. Рекомендувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.
4. Рекомендувати місцевим телевізійним та радіоорганізаціям обмежити у День жалоби трансляцію розважальних телепередач та радіопередач.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гайдук Г.А.
Перший заступник голови С.В.Рудницький













