» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 17 вересня 2014 року №207

Розпорядження районної державної адміністрації від 17 вересня 2014 року №207

Автор: admin1 от 23-09-2014, 09:09

Про визначення функції замовника

по реконструкції існуючої будівлі

під житло для дітей-сиріт  та дітей,

позбавлених батьківського піклування,

та осіб з їх числа в с.Солонсько Дрогобицького району

З метою ефективного і раціонального використання коштів  обласного бюджету у 2014 році, відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560, п.4 розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 12 вересня 2014 року № 199 “Про затвердження субвенції”:

1. Визначити функцію замовника по реконструкції існуючої будівлі під житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в с.Солонсько Дрогобицького району за службою у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації.

2. Визнати таким, що втратив  чинність п.1 розпорядження голови райдержадміністрації від 2 грудня 2013 року № 361 “Про визначення функції замовника та затвердження проектно-кошторисної документації по реконструкції існуючої будівлі під житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в с.Солонсько Дрогобицького району”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                  С.В.Рудницький