» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 грудня 2014 року №336

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 грудня 2014 року №336

Автор: admin2 от 6-01-2015, 10:18

Про обсяги витрат у І кварталі 2015 року бюджетних установ  районного підпорядкування

Відповідно  до вимог статті 79 Бюджетного кодексу України,  п. 45 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від         28 лютого 2002 року №228 “Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ ”, з метою забезпечення безперебійного фінансування  установ районного бюджету Дрогобицького району у І кварталі 2015 року до затвердження районного бюджету на 2015 рік:
1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В.Перхун):
1.1 Фінансування поточних витрат з районного бюджету в І кварталі 2015 року здійснювати в межах надходжень до районного бюджету та інших джерел згідно з додатками 1-3.
1.2 Затвердити в термін, передбачений чинним законодавством, тимчасовий помісячний розпис доходів і видатків районного бюджету на І квартал 2015 року.
2. Головним розпорядникам коштів районного бюджету згідно з тимчасовим помісячним розписом доходів і видатків на I квартал  2015 року затвердити тимчасові кошториси доходів і видатків бюджетних установ і організацій, що фінансуються з районного бюджету, у визначені законодавством терміни.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови                                                           С.В.Рудницький

dodatki.rar [ b] (завантажень: 5)