Про призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям від 29 січня 2015 року № 1, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 6 жовтня 2009 року № 423, керуючись п.10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 “Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям” ( з наступними змінами та доповненнями):
1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови С.В. Рудницький.
Додаток
до розпорядження
голови районної
державної адміністрації
4 лютого 2015 № 22
Список
громадян, яким призначено державну соціальну допомогу
малозабезпеченим сім’ям
-
Мацигін Надія Ярославівна с. Гаї Нижні
-
Фурдин Надія Ігорівна с. Новошичі
-
Трохимчук Надія Миколаївна с. Грушів
-
Фещак Інна Анатоліївна с.Грушів
-
Галадій Людмила Василівна с. Грушів
-
Фещак Галина Ярославівна с.Грушів
-
Кулик Анна Сидорівна с.Літиня
-
Бабяк Алла Петрівна с. Доброгостів
-
Мисишин Марія Іванівна с. Доброгостів
-
Куриляк Надія Ярославівна с. Доброгостів
-
Німас Леся Броніславівна с.Майдан
-
Куспісь Надія Іванівна с. Грушів
-
Линів Марія Стахівна с.Опака
-
Мутка Світлана Іванівна с.Дережичі
-
Соляр Іванна Іванівна с.Мокряни
-
Шулак Мар’яна Михайлівна смт. Меденичі
-
Сарафин Галина Богданівна с.Літиня
-
Копач Галина Іванівна с.Тинів
-
Фідик Ілона Михайлівна с. Брониця
-
Фок Наталія Семенівна с. Грушів
-
Копач Анастасія Богданівна с. Добрівляни
-
Шумеляк Зоряна Василівна с.Нагуєвичі
-
Власенко Оксана Миколаївна с. Раневичі
-
Кацюрина Іванна Олексіївна с. Мокряни
-
Боднар Надія Миколаївна с. Доброгостів
-
Плющ Марія Ярославівна с. Летня
-
Ульмер Олександра Богданівна с. Снятинки
-
Кравець Надія Михайлівна с. Грушів
-
Ільницька Іванна Степанівна с. Майдан
-
Живчин Марія Михайлівна с. Грушів
-
Халавко Світлана Ярославівна смт.Підбуж
-
Оленич Леся Василівна с.Доброгостів
-
Сейдвелієва Фероє Фікретівна с.Раневичі
-
Гарбовська Анна Михайлівна с.Верхній Дорожів
-
Чайківська Ганна Миколаївна с.Новошичі.
-
Добош Оксана Петрівна с.Раневичі
Заступник голови І.Д.Мізерник