» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 квітня 2015 року №88

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 квітня 2015 року №88

Автор: admin2 от 9-04-2015, 11:25

Про завершення опалювального

сезону 2014/15 років

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630:

1. Встановити закінчення опалювального сезону 2014/15 року з 9 квітня 2015 року.

2. Філії “Дрогобицьке управління експлуатації газового господарства” ПАТ “Львівгаз” (П. Фінько) довести до відома абонентів, які не мають лічильників природного газу, необхідність подання заяви для закриття газових опалювальних приладів та приступити до їх опломбування з 9 квітня 2015 року.

3. Сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури (Г.Павлюк) проаналізувати стан забезпечення енергоносіями і діяльність енергопостачальних підприємств і організацій під час опалювального сезону 2014/15 року.

4. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості району.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В. Рудницький