» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 травня 2015 року №111

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 травня 2015 року №111

Автор: admin1 от 13-05-2015, 17:16

Про затвердження Положення

про преміювання  керівництва,

працівників апарату районної

та її структурних підрозділів

Відповідно до Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” та наказу Міністерства  праці України від  2 жовтня 1996 року № 77 “Про умови оплати робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів”, з метою підвищення ефективності та стимулювання роботи працівників районної державної адміністрації:

1. Затвердити Положення про преміювання керівництва, працівників апарату районної державної адміністрації  та її структурних підрозділів /далі – Положення/, погоджене з профспілковим комітетом  райдержадміністрації /додається/.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

Перший заступник голови                                        С.В.Рудницький

111-vd-08.05.2015.doc [ b] (завантажень: 9)