» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 5 червня 2013 року №158

Розпорядження голови райдержадміністрації від 5 червня 2013 року №158

Автор: admin от 10-06-2013, 10:46
Про розподіл функціональних
обов’язків між керівництвом
районної державної адміністрації

Відповідно до статті 118 Конституції України, статті 40 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1. Затвердити:

1.1. Розподіл функціональних обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації (надалі – керівництво райдержадміністрації), що додається.

1.2. Взаємозаміщення повноважень керівництва райдержадміністрації, що додається.

1.3. Закріплення керівництва райдержадміністрації за виконкомами сільських, селищних рад, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 26 квітня 2013 року № 121 “Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ

rozpodil_dodatok.doc [ b] (завантажень: 16)