» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2015 року №153

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2015 року №153

Автор: admin1 от 26-06-2015, 10:51

Про погашення кредиторської заборгованості

з відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням

невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного

лиха, яке сталося 15-18 травня 2014 року на території

Львівської області

Відповідно до статей 6 та 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року    № 563-р “Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 15-18 травня 2014 р. на території Львівської області” та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 9 червня   2015  року № 262/0/5-15:

1. Скерувати кошти резервного фонду державного бюджету для погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 15-18 травня 2014 року на території Львівської області в сумі 96955 (дев'яносто шість тисяч дев'ятсот п'ятдесят п'ять) гривень розпоряднику нижчого рівня — Старокропивницькій сільській раді.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек) перерахувати кошти резервного фонду державного бюджету розпоряднику коштів нижчого рівня відповідно до пункту 1 розпорядження.

3. Старокропивницькому сільському голові І Гандзію:

3.1. Забезпечити цільове використання отриманих коштів для погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 15-18 травня 2014 року на території Львівської області.

3.2. До 2 липня 2015 року надати до відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації звіт про використання коштів.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек) про фактичне використання виділених коштів інформувати відділ фінансового забезпечення апарату облдержадміністрації до 5 липня 2015 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.В.Рудницького.

Голова                                                                                       М.Е. Лісогор