» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 червня 2015 року №158

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 червня 2015 року №158

Автор: admin1 от 30-06-2015, 14:17

Про надання і виплату одноразової

грошової допомоги родині загиблого

під час проведення АТО

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплати у 2015 році одноразової грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району, відповідно до Порядку надання і виплати у 2015 році одноразової грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району, затвердженого розпорядженням голови районної державної  адміністрації від 5 лютого 2015 року №25  та  зареєстрованого   в  Дрогобицькому  міськрайонному   управлінні   юстиції   9 лютого 2015 року  за № 2/254,  враховуючи рішення   районної  ради від 23 січня 2015 року № 438 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2015 рік”:

1. Надати   одноразову   грошову   допомогу  родині загиблого під час проведення АТО – Паньків Світлані Богданівні, жительці села Гаї Верхні.

2. Фінансовому    управлінню   райдержадміністрації   (В.Перхун)  профінансувати вказані   у   п.  1  видатки  у  сумі 45 000,00 грн.

3. Управлінню  праці  та  соціального   захисту   населення   райдержадміністрації   (Г.Чапля) виплатити заявнику кошти.

4. Контроль   за  виконанням    розпорядження   покласти  на  першого заступника голови райдержадміністрації С. Рудницького.

Голова                                                                                    М. Е. Лісогор