» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 липня 2015 року №193

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 липня 2015 року №193

Автор: admin1 от 21-07-2015, 14:33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється

Розглянувши заяву громадянина Яніва Мирослава Володимировича від 8  липня  2015 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється під дачне будівництво  на території Болехівської сільської ради,  розроблений малим приватним підприємством «Землемір», керуючись ст.ст.17, 20, 186-1, 207  Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється/перебуває у власності громадянина Яніва Мирослава Володимировича для ведення особистого селянського господарства площею 1,80 га кадастровий номер -----/ під дачне будівництво на території Болехівської сільської ради, за межами населеного пункту с.Болехівці.

2. Затвердити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки площею 1,80 га /сінокіс/ на суму 30,165 тисяч гривень.

3. Змінити цільове призначення, зазначеної в п.1 розпорядження земельної ділянки, та перевести її з категорії землі сільськогосподарського призначення в категорію землі рекреаційного призначення.

4. Громадянину Яніву Мирославу Володимировичу забезпечити відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва відповідно до законодавства.

5. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі /Л.Бреньо/ внести зміни в земельно-облікові документи.

6. Громадянину Яніву Мирославу Володимировичу:

6.1. Приступити до використання земельної ділянки після здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

6.2. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог  ст.ст.91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                 М.Е.Лісогор