» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2015 року №203

Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2015 року №203

Автор: admin1 от 3-08-2015, 10:12

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши клопотання Попелівської сільської ради  від 6 липня 2015 року № 02-25/121, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, сертифікат на право на земельну частку /пай/,  керуючись ст.ст. 25, 116 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі /на місцевості/ земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянину Гричишину Степану Павловичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1,37 умовних кадастрових гектарів  у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із пайованих земель Попелівської сільської ради /за межами населеного пункту/

2. Громадянину Гричишину Степану Павловичу  укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, вказаних в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок;

3.2. реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                   М.Е.Лісогор