» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 серпня 2015 року №222

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 серпня 2015 року №222

Автор: admin1 от 11-08-2015, 10:25

Про надання дозволу неповнолітній

прийняти в дар земельну ділянку,

за згодою батьків

Розглянувши заяву неповнолітньої Стасик Ольги Василівни про надання дозволу прийняти в дар земельну ділянку площею 0,2483 га, яка розташована на території Верхньогаївської сільської ради, керуючись статтею 32 Цивільного кодексу України, частиною 3 статті 177 Сімейного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», пунктами 66-68 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року    № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»:

1.  Надати Стасик Ользі Василівні дозвіл прийняти в дар від Стасика Василя Мироновича земельну ділянку площею 0,2483 га, кадастровий номер ------, яка розташована на території Верхньогаївської  сільської ради Дрогобицького району, за згодою батьків.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                          М.Е. Лісогор