» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 червня 2013 року №182

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 червня 2013 року №182

Автор: admin от 26-06-2013, 15:46

Про створення комісії з обстеження наявності стану зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву на підприємстві ВАТ «Дрогобицький Агротехсервіс»

Відповідно до статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», керуючись листом Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації від 10.06. 2013 року № М-43-ДСК «Про перевірку матеріальних цінностей мобілізаційного резерву», з метою здійснення перевірки стану зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, які закладені відповідно до мобілізаційних завдань на підприємстві ВАТ «Дрогобицький Агротехсервіс»:

1. Створити комісію з обстеження наявності стану зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, які закладені на підприємстві ВАТ «Дрогобицький Агротехсервіс» (надалі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії за наслідками перевірки стану наявності матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, скласти відповідний акт.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

до розпорядження голови

21 червня 2013 року № 182

комісії з обстеження наявності стану зберігання матеріальних

цінностей мобілізаційного резерву, які закладені на підприємстві

ВАТ «Дрогобицький Агротехсервіс»

Винницький Михайло Петрович - голова районної державної адміністрації, голова комісії.

Члени комісії:

Філіпенко Олександр Іванович – заступник голови районної державної адміністрації;

Яким Ігор Степанович – керівник відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації;

Солян Юрій Михайлович - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації.

Заступник голови О.І. ФІЛІПЕНКО