» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2015 року №270

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2015 року №270

Автор: admin2 от 23-09-2015, 16:58

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

Розглянувши звернення виконавчого комітету Болехівської сільської ради про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, родинам загиблих та дітям-сиротам для ведення садівництва, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території (Болехівська сільська рада, за межами населеного пункту) щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, родинам загиблих та дітям-сиротам для ведення садівництва

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Болехівську сільську раду.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації у відповідності з розподілом функціональних обов’язків.

Голова М.Е.Лісогор