» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2015 року №357

Розпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2015 року №357

Автор: admin2 от 7-12-2015, 17:35

Про затвердження субвенцій

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 жовтня 2015 року № 619/0/5-15 „Про виділення коштів”, рішення Верхньогаївської сільської ради від 20 жовтня 2015 року № 473 “Про внесення змін до бюджету Верхньогаївської сільської ради на 2015 рік”:

1. Затвердити в районному бюджеті субвенцію, виділену із загального фонду обласного бюджету в сумі 10700 грн. та спрямувати її відділу освіти райдержадміністрації на позашкільну освіту по КФК 070401 “Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми ” КЕКВ 2210 “Предмети, матеріали, обладнання та інвентар” (проведення історико-краєзнавчих подорожей учнівської молоді).

2. Затвердити в районному бюджеті по спеціальному фонду бюджету розвитку субвенцію в загальній сумі 8000 грн., виділену з бюджету Верхньогаївської сільської ради (капітальний ремонт покрівлі та заміни вікон Верхньогаївського НВК І-ІІ ст. в селі Верхні Гаї Дрогобицького району Львівської області) та спрямувати її відділу освіти райдержадміністрації по КФК 070201 “Загальноосвітні школи” КЕКВ 3132 “Капітальний ремонт інших об’єктів”.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання субвенційних коштів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою .

Голова М.Е.Лісогор