» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2015 року №360

Розпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2015 року №360

Автор: admin1 от 8-12-2015, 15:10

Про визначення відповідальної

особи та надання права

застосування ЕЦП

Відповідно до п.9 та п.10 постанови Кабінету  Міністрів України  від  28 жовтня   2004 року №1452 “Про затвердження порядку застосування електронного цифрового підпису  органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності”:

1. Визначити відповідальними за забезпечення застосування ЕЦП в Дрогобицькій районній державній адміністрації начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – Шпек Лесю Євгенівну та головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення – Болонну Руслану Богданівну.

2. Надати право застосування ЕЦП у Дрогобицькій районній державній адміністрації голові – Лісогору Максиму Едуардовичу, начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації – Шпек Лесі Євгенівні та головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації – Болонній Руслані Богданівні.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                      М.Е. Лісогор