» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 5 липня 2013 року №196

Розпорядження голови райдержадміністрації від 5 липня 2013 року №196

Автор: admin от 11-07-2013, 17:12

Про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг у Дрогобицькому районі

Відповідно до Закону України “Про соціальні послуги” та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 208-р “Про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг” та розпорядження голови облдержадміністрації від 12 червня 2013 року № 338/0/5-13 “Про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг у Львівській області”:

1. Затвердити план заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг у Дрогобицькому районі (надалі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щороку до 15 березня подавати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про хід виконання Плану заходів.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Плану заходів подавати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 20 березня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О. Філіпенка.

Голова М. П. ВИННИЦЬКИЙ

plan-zahodiv-socialni-poslugi.doc [ b] (завантажень: 12)