Про призначення субсидій
для вішкодування витрат на оплату
житлово-комунальних послуг,
придбання скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного
побутового палива
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 14 грудня 2015 року № 17, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):
-
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива громадянам району згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова М. Е. Лісогор
Додаток
до розпорядження
голови районної державної
адміністрації
18 грудня 2015 № 379
Список
громадян, яким призначено
субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового
-
Паньків Марія Михайлівна с.Болехівці, вул.Сонячна, 6
-
Хован Юлія Миколаївна с.Унятичі, вул.І.Франка, 154
-
Кліщ Ганна Михайлівна с. Смільна, вул.Перемоги, 50
-
Сулимка Петро Васильович с.Верхній Дорожів, вул.Шевченка, 24
-
Кравців Марія Олексіївна с.Вороблевичі, вул.Нижня, 181
-
Жеплінська Іванна Миколаївна с.Вороблевичі, вул.30р. Перемоги, 244
-
Галишин Антон Іванович с.Нагуєвичі, вул.22 Січня, 25
-
Монастирський Зеновій Федорович с.Попелі, вул.Л.Українки, 2
-
Мицько Ірина Іванівна с.Попелі, вул.Сонячна, 136
-
Гірчак Теодозія Дмитрівна с.Попелі, вул.Івасюка, 12А
-
Білик Люба Іванівна с.Доброгостів, вул.Нова, 74
-
Добош Василь Йосипович с.Доброгостів, вул.В.Лівого, 30
-
Берегуляк Нестор Григорович с.Добрівляни, вул.Франка, 64
-
Грицин Дарія Миколаївна с. Раневичі, вул.Шевченка, 31
-
Федик Надія Олексіївна с.Дережичі, вул.І.Франка, 9
-
Баб’як Ірина Андріївна с.Дережичі, вул.Будівельна, 35
-
Баб’як Галина Михайлівна с.Раневичі, вул.Залізнична, 35
-
Кулинич Ігор Володимирович с.Рибник, вул.Завирська, 34
-
Двожан Володимир Васильович с.Верхній Дорожів, вул.Франка, 189
-
Федак Володимир Романович с.Новошичі, вул.Шевченка, 115
-
Сивохіп Тетяна Петрівна с.Добрівляни, вул.Шкільна, 71
-
Галишин Олег Миколайович с.Раневичі, вул.Спортивна, 33
-
Лазарів Ганна Михайлівна с.Вороблевичі, вул.30р. Перемоги, 32
-
Батюк Оксана Миколаївна с.Ясениця-Сільна, вул.Шевченка, 210
-
Лукашева Марія Нікіфорівна с.Лішня, вул.Дрогобицька, 42
-
Шитець Василь Богданович с.Майдан, вул.Зарічна, 9
-
Панів Ольга Іванівна с.Смільна, вул.Джерельна, 11
-
Шемеляк Марія Іванівна с.Опака, вул.Шевченка, 30
-
Козар Тарас Романович с.Летня, вул.Зелена, 42
-
Берещак Теодор Миколайович с.Дережичі, вул.Молодіжна, 175
-
Леманич Олена Василівна с.Старий Кропивник, вул.Зелена, 27
-
Гаврилик Марія Іванівна с.Нагуєвичі, вул.Франка, 83
-
Янів Катерина Василівна с.Вороблевичі, вул.Перемоги, 20
-
Левицька Петрунеля Степанівна с.Залокоть, вул.Миру, 52
-
Пігут Марія Василівна с. Тинів, вул.Стуса, 91
-
Стецьків Оксана Михайлівна с.Раневичі, вул.Залізнична, 27а
-
Дум’як Леся Володимирівна с.Унятичі, вул.Франка, 22
-
Підгородецький Михайло Анатолійович с.Попелі, вул.Сонячна, 74
-
Петренко Юлія Іванівна с.Уличне, вул.Пасічна, 40
-
Рубель Ганна Степанівна с.Попелі вул.Шевченка, 59 кв.1
-
Луців Володимир Теодорович с.Гаї Нижні, вул.Л.Українки, 3
-
Сподар Надія Володимирівна с.Раневичі вул.Загуменна, 15
-
Лірка Ірина Василівна с. Бистриця, вул.Франка, 51
-
Михальцевич Михайло Романович с.Бистриця, вул.Миру, 8
-
Дорожівський Василь Андрійович с.Дорожів, вул.Шевченка, 244
-
Старосольська Анна Петрівна с.Станиля, вул.Дуба, 13
-
Тузяк Степан Васильович с.Раневичі, вул.Січових Стрільців, 20
-
Штука Богдан Лук’янович с.Биків, вул.Зелена, 46
-
Пастух Ярослав Михайлович с.Михайлевичі, вул.Миру, 27
-
Медвідь Ольга Іванівна с.Михайлевичі, вул.Шевченка, 54
-
Вірт Олеся Шотівна смт.Меденичі, вул.Лісова, 4
-
Кучер Марія Ігорівна с.Уріж, вул.Зелена, 98
-
Стецишин Михайло Михайлович с.Опарі, вул. Спортивна, 61
-
Фарбітник Надія Іванівна с.Почаєвичі, вул.Дрогобицька, 16
-
Янишин Марія Федорівна с.Гаї Нижні, вул.Нижня, 121
-
Клим Іван Ігорович с.Новошичі, вул..Шевченка, 54
-
Козловська Надія Миколаївна с.Ролів, вул.Шкільна, 16
-
Медвідь Юліан Павлович с.Ролів, вул.Шкільна, 27
-
Грицай Степанія Степанівна с.Верхній Дорожів, вул.Франка, 271
-
Костів Катерина Григорівна с. Лішня, вул.Дрогобицька, 56
-
Левішко Павло Федорович с.Брониця, вул.Самбірська, 47
-
Панькевич Любов Іванівна с.Брониця, вул.Нова, 22
-
Гречаник Іван Степанович смт.Меденичі, вул.Грушевського, 79
-
Бухтіярова Віра Іванівна с. Лішня, вул.Вишнева, 2
-
Хруник Дмитро Осипович с.Попелі, вул.Польова, 8
-
Матолич Михайло Петрович с.Биків, вул.Залужна, 24
-
Петрівська Світлана Миронівна с.Уличне, вул.Уличнянка, 52
Керівник апарату С. Рудницький