» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2016 року №35

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2016 року №35

Автор: admin1 от 23-02-2016, 16:36

Про внесення змін до

Положення про Центр                                   Зареєстровано в Дрогобицькому

надання адміністративних                           міськрайонному управлінні юстиці

послуг Дрогобицької                                        «3» березня 2016 р. за № 3/262

районної державної

адміністрації

Керуючись Законом України “Про адміністративні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 “Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг”:

1. Внести до Положення про Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 листопада 2013 року № 335, зареєстрованого в Дрогобицькому  міськрайонному управлінні юстиції 2 грудня 2013

року за № 5/249 такі зміни:

1.1. Виключити другий абзац пункту 1.2 розділу І “Загальні положення”.

1.2. Пункт 4 розділу ІІ “”Центр надання адміністративних послуг” викласти в новій редакції:

“У приміщенні, де розміщується Центр, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).

Забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.

Надання платних супутніх послуг суб’єктами надання адміністративних послуг,   Центром забороняється.

1.3. Пункт 8 розділу ІІ “”Центр надання адміністративних послуг” викласти в новій редакції:

“Режим роботи Центру: понеділок, вівторок, четвер — з 9.00 год. до 18.00 год., середа — з 9.00 год. до 20.00 год., п'ятниця  — з 9.00 год. до 17.00 год.

Графік прийому суб'єктів звернень адміністраторами Центру:

понеділок, вівторок, четвер — з 10.00 год. до 17.00 год., середа —  з 10.00 год. до 20.00 год., п'ятниця  — з 9.30 год. до 16.30 год”.

1.4. Доповнити пункт 5 розділу ІІІ “Адміністратор Центру” підпунктами:

5.7. складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;

5.8. розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладення стягнень.

2. Дане розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

3. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.А. Шутка.

Голова                                                                                                                  М.Е. Лісогор