» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року №87

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року №87

Автор: admin1 от 12-04-2016, 11:00

Про затвердження номенклатури та обсягів

районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків

надзвичайних ситуацій природного

та техногенного   характеру

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження  порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій» від 30 вересня 2015 № 775 та з метою реалізації державної політики, спрямованої  на забезпечення безпеки та захисту населення і територій Дрогобицького району:

1. Затвердити номенклатуру та обсяги районного матеріального                резерву для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного  та техногенного   характеру, що додається.

2. Фінансовому управлінню Дрогобицької райдержадміністрації  здійснювати фінансування  у межах коштів, затверджених на створення та поповнення матеріального резерву Дрогобицького району.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.А. Шутка.

Голова                                                                                                        М.Е. Лісогор