» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 30 липня 2013 року №221

Розпорядження голови райдержадміністрації від 30 липня 2013 року №221

Автор: admin от 2-08-2013, 14:10

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 22 липня 2013 року №437/0/5-13 „Про розподіл субвенції з обласного бюджету ”:

1.Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету на фінансування Програми  проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки в сумі  40 000 грн. та спрямувати її Залокотському сільському бюджету по КФК 250380 “Інші субвенції” КЕКВ 3220 “Капітальні трансферти органам державного управління  інших рівнів” на капітальний ремонт приміщень Народного дому с.Залокоть.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Виконкому Залокотської сільської ради (В.Куцику) забезпечити цільове використання коштів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.Рудницького.

Голова                                                                                        М.П.ВИННИЦЬКИЙ