» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2016 року №167

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2016 року №167

Автор: admin1 от 4-07-2016, 14:55

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від  15 червня 2016 року №395/0/5-16 “Про розподіл видатків на природоохоронні заходи ”:

1.Затвердити в районному бюджеті по спеціальному фонду субвенцію з обласного бюджету на фінансування Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016-2020 роки в загальній сумі  809000 грн. та спрямувати її:

- Болехівському сільському бюджету на розчистку та покращення екологічного стану р.Солониця для захисту від підтоплення села Болехівці і сільськогосподарських угідь на території Болехівської сільської ради в сумі 230000 грн. по КФК 250380 “Інші субвенції ” КЕКВ 3220 “Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів” ;

- Підбузькому селищному бюджету на берегоукріплення  та регулювання р.Сторонявка по вул.Грушевського, 24 в смт.Підбуж в сумі 480000 грн. по КФК 250380 “Інші субвенції ” КЕКВ 3220 “Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів”;

- Верхньогаївському сільському бюджету на розчистку та покращення екологічного стану потоку Потокового для захисту від підтоплення села Верхні Гаї  і сільськогосподарських угідь та житлових та господарських будівель і споруд на території Верхньогаївської сільської ради  в сумі 99000 грн. по КФК 250380 “Інші субвенції ” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів”

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Виконавчим комітетам Болехівської (І.Кіс), Верхньогаївської (В.Ханас) сільських та Підбузької (М.Куцір) селищної рад забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                    В.А.Шутко