» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 липня 2016 року №176

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 липня 2016 року №176

Автор: admin1 от 14-07-2016, 10:40

Про  надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення СГ ТзОВ «Уріж» про надання дозволу на  розроблення детального плану території для обслуговування будівлі для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території   (Унятицька сільська рада, за межами населеного пункту)  з  метою обслуговування господарської будівлі для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1  цього розпорядження та укласти договір на  його розроблення з суб’єктом  господарювання, який має ліцензію на розроблення  детальних  планів території.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити СГ ТзОВ»Уріж».

4. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                                        В.А.Шутко