» Статус учасника бойових дій отримуватимуть добровольці АТО

Статус учасника бойових дій отримуватимуть добровольці АТО

Автор: admin1 от 25-06-2015, 12:05
 (голосів: 0)

Статус учасника бойових дій отримуватимуть добровольці АТОКабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. Про це йдеться у постанові від 4 червня 2015 р. № 425.
Зокрема відтепер статус учасника бойових дій отримуватимуть і ті добровольці, які воювали на Донбасі до входження їхніх батальйонів до складу Збройних Сил.
Як зазначив голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев'янко: "Статус інваліда війни отримають добровольці, які служать у таких формуваннях, як Правий сектор та, наприклад, волонтери, які зазнали травм, стали інвалідами внаслідок АТО", - повідомив на брифінгу посадовець.
 Цивільним особам відтепер надаватиметься лише статус учасника війни.
Документ було розроблено та підготовлено за безпосередньої участі Юридичного департаменту та Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

За матеріалами Міністерства оборони України

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua