Автор: admin2 от 20-06-2014, 10:50

Дрогобицька районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж п’яти робочих днів на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації (www.drohobych-rda.gov.ua), в розділі «Регуляторні акти», відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде оприлюднений проект регуляторного акта – розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня 2013 № 411 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг” та аналіз  його регуляторного впливу.

Проект регуляторного акта розроблено на виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги”, розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” з метою встановлення чіткого переліку адміністративних послуг, які будуть надаватись через Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації.

Згаданим проектом затверджується перелік адміністративних послуг, які будуть надаватись громадянам та господарюючим суб'єктам (юридичним особам та фізичним особам-підприємцям) через Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі впродовж одного місяця  з дня  його оприлюднення у Дрогобицьку  райдержадміністрацію (82104, м. Дрогобич, вул. 22 січня, 37; факс (032) 99-91-83 або (03244) 3-84-55; E-mail: drda@meta.ua (з наступним підтвердженням у письмовому вигляді) та у Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (01011, м.Київ,  вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, E-mail: inform@dkrp.gov.ua).

Перший заступник голови

райдержадміністрації С.В. Рудницький