» Ще 9 родин загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогу

Ще 9 родин загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогу

Автор: admin2 от 16-09-2015, 12:11

Ще 9 родин загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогуУ 2015 році в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, з урахуванням змін, в обласному бюджеті  передбачено 8194 тис. грн. на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції.  Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Станом  на середу,16 вересня, з обласного бюджету профінансовано 7109,5 тис. грн.  для  надання зазначеної допомоги  59 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до замовлення для подальшої виплати одержувачам. Розмір такої допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис. грн.

Нагадаємо, що станом на 9 вересня, 50 родин загиблих учасників АТО уже отримали адресну допомогу.