» На бойову підготовку воїнів ЗСУ цьогоріч витратили майже мільярд гривень: потрібно вдвічі більше, - міністр оборони

Автор: admin2 от 16-12-2015, 13:48

На бойову підготовку воїнів ЗСУ цьогоріч витратили майже мільярд гривень: потрібно вдвічі більше, - міністр оборониЦього року на бойову підготовку військовослужбовців Збройних Сил витратили близько мільярда гривень. Про це у вівторок, 15 грудня, повідомив міністр оборони України Степан Полторак під час спілкування з журналістами у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Яворівському районі Львівської області.

"Наступного року наполягатимемо на тому, щоб цю суму збільшили мінімум вдвічі. Бо якою б сучасною технікою не забезпечували підрозділи, військовослужбовців потрібно навчати вправлятися з нею. Тому на моє глибоке переконання потрібно збільшувати витрати на бойову підготовку та вдосконалювати матеріальну базу навчальних центрів. Адже наші воїни, котрі їдуть у зону проведення АТО, повинні володіти необхідними знаннями для успішного ведення бойових дій", - зазначив генерал армії України Степан Полторак.