» Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду

Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду

Автор: admin2 от 21-01-2016, 14:08
 (голосів: 0)

Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагородуЗ метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції Кабінет Міністрів України надав можливість керівникам міністерств і відомств, особовий склад яких бере участь в операції, оперативно в межах бюджетних призначень встановлювати розмір та здійснювати виплату винагороди за участь в АТО. Відповідну постанову ухвалено під час засідання Уряду 20 січня 2016 року.

Як повідомив Міністр оборони України, буде підписано наказ, який встановлюватиме грошову винагороду за участь в АТО. Вона буде однаковою як для солдата, так і для генерала.

"Життям на фронті всі ризикують однаково — і солдат першого року служби, і генерал, що служить довгі роки. А ось винагороду за участь в АТО отримують у різних розмірах. Цю несправедливість необхідно виправити, - зазначив Степан Полторак. - Тому ми маємо і суми грошової винагороди за перебування в АТО платити однакові, незалежно від звань, вислуги років та посад".

За словами Міністра, грошова винагорода за участь в АТО буде встановлена у двох розмірах: для тих, хто несе службу на лінії бойового зіткнення, і для тих, хто знаходиться в інших районах проведення антитерористичної операції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua