» Адміністративні послуги » Розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня 2013 року №411

Розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня 2013 року №411

Автор: admin2 от 30-12-2013, 16:11

Про затвердження Переліку адміністративних послуг

Відповідно до статті 12 Закону України “Про адміністративні послуги”, з метою встановлення переліку адміністративних послуг, які надаються суб’єктам господарювання та фізичним особам через Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації:

1. Затвердити переліки адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації згідно з додатками, а саме:

1.1. Перелік адміністративних послуг без врахування документів дозвільного характеру згідно з додатком 1;

1.2. Перелік документів дозвільного характеру згідно з додатком 2.

2. Керівникові Центру надання адміністративних послуг О.Я.Білій впродовж 15 днів з моменту набрання чинності Закону України, який встановлює перелік адміністративних послуг, внести відповідні зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації.

3. Розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.В.Рудницького.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ

до розпорядження голови районної державної адміністрації

27 грудня 2013 року № 411

Перелік адміністративних послуг,

без врахування документів дозвільного характеру

1. Видача посвідчення “Учасник війни”.

2. Встановлення статусу та видача посвідчення “Ветеран праці”.

3. Видача посвідчення “Інвалід війни”.

4. Видача посвідчення “Член сім‘ї загиблого (померлого) ветерана війни”.

5. Видача посвідчення “Жертва нацистських переслідувань”.

6.Видача посвідчення інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам.

7. Видача дубліката посвідчень ветеранів війни (крім посвідчень “Учасник бойових дій”) та “Ветерана праці”.

8. Встановлення статусу та видача посвідчень “Дитина війни”.

9. Видача довідок про зняття з обліку ( внесення відомостей та змін до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги).

10. Видача вкладки до посвідчення “Інвалід війни” у разі зміни групи інвалідності.

11. Надання цільових скерувань.

12. Отримання документів про освіту екстерном.

13. Організація індивідуального навчання.

14. Встановлення статусу та видача посвідчення “Батьків та дитини з багатодітної сім'ї”.

15. Видача будівельного паспорта на забудову земельної ділянки.

16. Видача містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

17.Висновок про наявність (відсутність) сервітутів та обмежень використання земельної ділянки.

18. Реєстрація декларації відповідності об’єкта (об'єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

19. Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт.

20. Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт.

21. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Керівник апарату О.І.ФІЛІПЕНКО

до розпорядження голови районної державної адміністрації

27 грудня 2013 року № 411

Перелік документів дозвільного характеру

1. Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній власності.

2. Висновок про погодження  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

3. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, у тому числі військового та оборонного призначення.

4. Дозвіл на виконання будівельних робіт.

5. Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин.

6. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

7. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

8. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють виробництво харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків.

9. Експлуатаційні дозволи для потужностей (об’єктів): з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

10. Рішення про продаж земельних ділянок державної власності.

11.Сертифікат відповідності закінченого будівництвом об’єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

Керівник апарату О.І.ФІЛІПЕНКО