» Адміністративні послуги » Видача містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки

Видача містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки

Автор: admin1 от 31-01-2014, 10:55

ІНФОРМАЦІЙНА  КАРТКА

Видача містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки

(назва адміністративної послуги)

Відділ містобудування та архітектури Дрогобицької районної державної адміністрації

(найменування структурного підрозділу, що надає адміністративну послугу)

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

82100 м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37

2.

Режим роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

Пн. – чт. 9.00 – 18.00 год.

П’ятниця : 9.00 – 17.00 год.

3.

Телефон, адреса електронної пошти та веб-сторінки суб'єкта надання адміністративної послуги

(244)21285, zag_rda@meta.ua

4.

Перелік документів,необхідних для отримання адміністративної послуги

Замовник звертається із заявою до відділу містобудування та архітектури Дрогобицької районної державної адміністрації. До заяви додаються:

1. Засвідчена в установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою.

2. Ситуаційний план (схема) щодо місцезнаходжен-ня земельної ділянки (у довільній формі).

3. Топографічне знімання (М 1:500, 1:2000), виконане ліцензованою організацією, яке відображає існуючу ситуацію (термін придатності якого 2 роки) з нанесеними червоними лініями та завіреною наявністю інженерних мереж і перевірене відповідними інженерними службами.

4. Проектна пропозиція намірів забудови (схема генплану забудови ділянки, плани, фасади М 1:100, розроблені проектною ліцензованою організацією).

5. Кадастрова довідка з  містобудівного кадастру (у разі наявності).

6. Черговий кадастровий план (витяг із земельного кадастру - за умови відсутності містобудівного кадастру).

7. Фотофіксація земельної ділянки (з оточенням).

8. Викопіювання з містобудівної документації (схема планування території району, генеральний план населеного пункту (у разі наявності).

9. Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками проектованого об’єкту будівництва зі схемою генерального плану забудови земельної ділянки в цифровому вигляді (формату DMF) на електронному носії з прив’язкою до місцевої системи координат контурів земельної ділянки проектованих об’єктів, вулиць, проїздів, інженерних мереж та з роздруківкою їх координат, виконаною ліцензованою геодезичною організацією.

10. Висновки про геолого - гідрогеологічні умови земельної ділянки для ведення будівництва, виконані ліцензованою організацією з урахуванням нормативних документів на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами (райони зі сейсмічністю 6 балів та вище, підроблювані, карстонебезпечні та підтоплю-вані території, насипні, зсувні, що просідають та набухають, ґрунти).

11. Висновок управління охорони історично-го середовища щодо можливості та умов здійснення містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень на території історичного ареалу населеного пункту.

12. Технічні умови на інженерне забезпечення об’єкта (за наявності).

5.

Порядок та спосіб подання документів

Згідно п.1, ст.9 Закону України «Про адміністративні послуги» №5203-VІ від 06.09.2012р. Адміністративні послуги надаються суб’єктами надання адміністративних послуг безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

6.

Підстави для одержання адміністративної послуги

Надання відповідної документації, згідно Закону України

7

Закони України (назва , частина, стаття)

ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

8

Акти Кабінету Міністрів України

(назва , дата та номер, пункт)

9

Акти центральних органів виконавчої влади (назва , дата та номер, пункт)

Лист Львівської обласної державної адміністрації №5/33-2877/0/2-13/1-16, Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18.10.2011р. №1085/0/5-11 «Про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій та міст обласного значення»

10

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування  (назва, дата та номер, пункт)

Розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 28.01.2013р. №29, лист №02-21/1512 від 04.06.2013р.

. 11

Платність (безоплатність) адміністративної послуги

Безоплатно

У разі платності :

12

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

(назва та реквізити нормативно-правового акту)

13

Розмір плати (адміністративного збору)

14

Розрахунковий рахунок для внесення плати (адміністративного збору)

15

Порядок внесення плати

16

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

17

Результат надання адміністративної послуги

Містобудівні умови і обмеження на забудову земельної ділянки

18

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Особисто, поштою

19

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Підставою відмови   у   погодженні  проекту  може  бути  лише
невідповідність  його  положень  вимогам  законів   та   прийнятих
відповідно до них нормативно-правових актів,
неподання документів,  необхідних для прийняття рішення (згідно п.4),            невідповідність поданих документів вимогам законодавства,           виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.

20

Примітки