У середу 14 листопада о 15.00 годині у Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина», що на вулиці Шевченка, 38, відбудеться відкриття виставки творчих робіт учнів Підбузької спеціалізованої школи-інтернату "Мала академія мистецтв ім. Еммануїла Миська".
Запрошуємо вчителів, батьків із дітьми відвідати виставку, щоб насолодитись розмаїттям барв і мистецьких технік, набратись натхнення та збагатитись досвідом.
Виставка триватиме до кінця листопада.













