» Анонси » Землевласників запрошують на правову консультацію

Землевласників запрошують на правову консультацію

Автор: admin1 от 17-04-2019, 09:36

Землевласників запрошують на правову консультаціюУсіх громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації запрошують взяти участь в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги.

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» з 02.04.2019 року розпочинається робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Львівській  області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Львівській області  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

В найближчі дні виїзди  буде здійснено:

17.04.2019  –  Бродівська  РДА

19.04.2019 – Дрогобицька РДА.