» Анонси » Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відбудуться 3 травня

Автор: admin1 от 17-04-2019, 16:47

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відбудуться 3 травняУ п’ятницю,  3 травня,відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

До продажу права оренди на електронних земельних торгах пропонується право оренди 5-ти земельних ділянок розташованих у Бродівському районі Львівської області, загальною площею 82,0 га:

1. Бродівський район, Ясенівськасільськарада, площа земельної ділянки – 27,3 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 20044,5 грн.

2. Бродівський район, Ясенівськасільськарада, площа земельної ділянки –8,1 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати –28256,0 грн.

3. Бродівський район, Ясенівськасільськарада, площа земельної ділянки – 5,0 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати –20161,4 грн.

4. Бродівський район, Комарівськасільська рада, площа земельної ділянки – 10,0 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати –5253,4 грн.

5. Бродівський район, Пеняківськасільськарада, площа земельної ділянки – 31,6 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати –12417,2 грн.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна тут і тут.