» Інформація для учасників АТО » На соціальну підтримку учасників АТО – понад 76 тисяч гривень

На соціальну підтримку учасників АТО – понад 76 тисяч гривень

Автор: admin2 от 7-12-2017, 15:24

На соціальну підтримку учасників АТО – понад 76 тисяч гривеньВ області на соціальну підтримку учасників АТО, членів їх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 76,7 тис гривень. До кінця року з урахуванням змін, внесених черговою сесією обласної ради 5 грудня, передбачається виділити ще 1,5 млн гривень.

Загалом цьогоріч на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки зазначених родин за загальним фондом передбачено 15,8 млн грн, з яких вже виділили 14,3 млн гривень.

Зазначимо, що з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані під час Революції Гідності (2014-2017 роки) на цю мету скерували 91,7 млн гривень.

За кошти обласного бюджету фінансовою підтримкою скористалися майже 11 тисяч осіб. Адресні грошові допомоги, пільги, соціальні виплати в області отримали демобілізовані воїни із зони АТО, родини, діти загиблих (померлих) учасників АТО, Героїв Небесної Сотні, інваліди війни - учасники АТО з числа військовослужбовців.