» Інформація для учасників АТО » Учасники АТО та їх родини отримають соціальну допомогу

Учасники АТО та їх родини отримають соціальну допомогу

Автор: admin2 от 16-05-2016, 09:20

Учасники АТО та їх родини отримають соціальну допомогуНа реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин, родин Героїв Небесної Сотні з обласного бюджету виділено 1596 тис гривень. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

"Відповідно до зазначеної програми одноразову адресну допомогу в розмірі 3 тисячі гривень отримають 437 демобілізованих воїнів, які повертаються зі зони АТО. Також щомісячні соціальні виплати у сумі 2,5 тисячі гривень отримають 98 дітей загиблих учасників антитерористичної операції та  Героїв Небесної Сотні", - повідомив Олег Демків.

Зазначені кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для подальшого скерування за належністю.