» Цивільний захист » Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами

Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами

Автор: admin2 от 17-11-2016, 11:07
 (голосів: 0)

Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладамиДепартамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликає мешканців області обережно користуватися нагрівальними та газовими приладами в осінньо-зимовий період.

За словами в.о. директора департаменту Олександра Харчука, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції.

"Кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно не займатись самолікуванням, а негайно викликати лікаря за телефоном “103” або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги", - зазначив Олександр Харчук.

Він також закликав мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід та уважно стежити за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертатися до аварійної служби за телефоном “104”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua