» Цивільний захист » Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування району

Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування району

Автор: admin1 от 22-12-2016, 14:41
 (голосів: 0)

Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування районуКомплексна робоча група, яка створена в Дрогобицькому районі для проведення контролю закладів громадського харчування на предмет дотримання вимог Правил пожежної безпеки та санітарних норм цього тижня здійснила ряд виїздів по населених пунктах району. Як повідомлялося раніше, до її складу увійшли представники ГУ ДСНС України у Львівській області, Головного управління Національної поліції, райдержадміністрації та Держпродспоживслужби.

Члени робочої групи відвідали заклади громадського харчування «Діброва» с. Болехівці, «Фата Моргана» с. Дережичі, «Амур» с. Лішня, «Козацький хутір» і «Сосновий бір» с. Модричі та інші, де провели бесіди щодо дотримання санітарних правил,  провели роз’яснювальну роботу та вручили пам’ятки дотримання вимог Правил пожежної безпеки в малій академії мистецтв смт. Підбуж, школі-інтернаті села Нагуєвичі та інших.

Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування району

Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування району

Робоча група провела рейди в закладах громадського харчування району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua