» Цивільний захист » Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 7-06-2017, 15:56
 (голосів: 0)

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НСКомісія розглянула звернення Довжанської Гірської сільської ради щодо аварійно-небезпечної ситуації, пов’язаної зі зсувом дорожнього полотна, та заходи для запобігання виникненню надзвичайної ситуації в с. Новий Кропивник через руйнування підпорної стінки на автодорозі Турка — Східниця.

За результатами розгляду комісія вирішила:

1. Залучити техніку 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС для недопущення аварійних ситуацій чи інших надзвичайних ситуацій на ділянці дороги Рибник — Довге. Довжанській сільській раді - вирішити питання щодо забезпечення техніки паливно-мастильними матеріалами.

2. Дрогобицький ВП ГУНП України у Львівській області надати приписи філії “Дрогобицький райавтодор” щодо встановлення відповідних дорожніх знаків на автодорозі загального користування державного значення Турка — Східниця для запобігання аварійним ситуаціям.Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Філії “Дрогобицький райавтодор” здійснити огорожу з використанням стрічки чи інших світловідбивних засобів, яких видно в темну пору доби в місті руйнування підпорної стінки навпроти будинку № 94 на вул. Довбуша у с.Новий Кропивник. Новокропивницькій сільській раді рекомендовано провести коригування проектно-кошторисної документації робіт з берегоукріплення та повторно подати її в обласну раду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua